תוכניות ארוכות

פרוייקט "פנימה" פועל בשיתוף פעולה עם גופים חברתיים בעולם במטרה להוביל ולקדם תיירות חברתית במדינת ישראל. אנו עובדים על מספר תוכניות ארוכות, בנוסף על הסיורים הקצרים שאנו מציעים. אנו גאים להציג שתי תוכניות ארוכות טווח :

 

פרויקט “אונוורד ישראל” היא תוכנית התמחות מקצועית בת 4-8 שבועות, אשר זוכה לתמיכה כספית נרחבת ומאפשרת לסטודנטים יהודים לחיות באחת מהערים המהנות ביותר בישראל, לזכות בהתמחות נהדרת בתחום העניין שלהם, ליהנות מהכשרה ופיתוח מקצועיים ולגלות מדינה ותרבות חדשים.

בקיץ 2017 תושק תוכנית התמחות של שישה שבועות באיזור הנגב והדרום, בשיתוף עם הפדרציה היהודית מונטריאול, באר שבע ומועצה מקומית בני שמעון. המשתתפים ישולבו עם מעסיקים וחברות רבות בתחומים שונים. במהלך תוכנית ההתמחות יושם דגש על העשייה החברתית באיזור הנגב בכלל ובבאר שבע בפרט.

תוכנית ההתמחות מאפשרת לנו הזדמנות לשלב את הניסיון המקצועי שלנו בארגון סיורים וניהול לוגיסטיקה ברמה הכי גבוהה יחד עם הסיפורים האישיים והחוויות של קהילות משימתיות ויזמים חברתיים ברחבי הארץ. בעבור הסטודנטים האמריקאים זוהי הזדמנות לבנות את קורות החיים שלהם באמצעות התמחות ברמה גבוהה לצד עמיתים ישראלים. תוכנית התמחות זו ממקמת אותם במקום עבודה המותאם לכישוריהם, לתחומי העניין שלהם ולתוכניות שלכה לעתיד. בנוסף, בכל שבוע יבקרו בחברה ישראלית חלוצית וחדשנית, הנותנת ביטוי לאנרגיה היצירתית והיוצרת של ישראל, זאת בעזרת פרוייקט "פנימה".

 

לפרטים נוספים לחצו כאן

 

במרץ 2017 אנחנו מארגנים סיור בר קיימא לעמותת חזון אשר מובילה בתחום של קיימות יהודית בארצות הברית. הסיור יעסוק בנושאים הכי מרכזיים לקיומה של ישראל ברבדים שונים. במהלך הסיור ניפגש עם פעילים חברתיים וסוכני שינוי הנמצאים בחוד החנית של פרקטיקות המזון ומודעות חברתית בישראל. נאכל ונחקור את ישראל דרך האוכל, הטבע, התרבות והחדשנות הכלכלית.

 

לפרטים נוספים לחצו כאן